1. Gimgha – Press Release (MLT)

ROUND UP – KAMPJONATI NAZZJONALI

L-ewwel Diviżjoni: L-ebda sorpriżi fl-ewwel ġimgħa tal-kampjonat biż-żewġ kontendenti għat-titlu Kalkara St Joseph u Floriana Ajax MCP A jirreġistraw rebħiet faċli fuq Birżebbuġa Cox Sports Club A u Ħamrun Education Bar A rispettivament.

It-tieni Diviżjoni: In-neo promossi, Mosta Horseshoe Bar B komplew min fejn ħallew l-istaġun preċedenti b’ rebħa ta’ 7-1 barra min darhom fuq Ħamrun Education Bar B.

It-tielet Diviżjoni: Seba’ mit-tmien tims ġodda li din is-sena qedin jikkompetu fil-kampjonati nazzjonali għal-ewwel darba jirreġistraw l-ewwel punti tagħhom għal-dan l-istaġun.

Riżultati 1. Gimgħa (06/10/2017)

  1. Diviżjoni

Gudja PO`s Bar A v Zejtun Beland Bullseye 4-4; Kalkara St Joseph v Birzebbuga Cox Sports Club A 6-2; Floriana Ajax MCP A v Senglea M. Conquest A 7-1; Mosta Horseshoe Bar A v Hamrun Education Bar A 7-1.

  1. Diviżjoni

Bugibba Sun City A v St. Venera Red Square 3-5; Cospicua Rangers v Floriana Ajax MCP B 6-2; Birzebbuga Cox Sports Club B v Gudja PO`s Bar B 2-6; Hamrun Education Bar B v Mosta Horseshoe Bar B 1-7.

  1. Diviżjoni

Floriana Bocci Club v Mgarr The Hatch Sports Bar 7-1; Hamrun Bayern Munich v Zurrieq Football Club 5-3; Floriana Ajax Munchies C v St. Paul’s Diamonds 6-2; Siggiewi St.Nicholas BC v St.Paul’s Band Club 4-4; Sliema Tipico St. Gregory BC v Bugibba Sun City Ladies 4-4; Senglea M. Conquest B v Mqabba St. Mary Band Club 4-4.

Klassifika 1. Gimgħa (06/10/2017)

  1. Diviżjoni

1st Mosta Horseshoe Bar, Floriana Ajax MCP A, Kalkara St Joseph – 3 punti; 4th Gudja PO`s Bar A, Zejtun Beland Bullseye – 1 punt; 6th Birzebbuga Cox Sports Club A, Hamrun Education Bar A, Senglea M. Conquest A – 0 punti.

  1. Diviżjoni

1st Mosta Horseshoe Bar B, Gudja PO`s Bar B, Cospicua Rangers, St. Venera Red Square – 3 punti; 5th Bugibba Sun City A, Floriana Ajax MCP B, Birzebbuga Cox Sports Club, Hamrun Education Bar B – 0 punti.

  1. Diviżjoni

1st Floriana Bocci Club, Hamrun Bayern Munich, Floriana Ajax Munchies C – 3 punti; 4th Senglea M. Conquest B, Mqabba St. Mary Band Club, Sliema Tipico St. Gregory BC, Bugibba Sun City Ladies, Siggiewi St.Nicholas BC, St.Paul’s Band Club – 1 punt; 10th Mgarr The Hatch Sports Bar, Zurrieq Football Club, St. Paul’s Diamonds – 0 punti.

Logħbiet 2. Gimgħa (13/10/2017)

  1. Diviżjoni

Senglea M. Conquest A v Kalkara St Joseph; Hamrun Education Bar A v Gudja PO`s Bar A; Zejtun Beland Bullseye v Floriana Ajax MCP A; Birzebbuga Cox Sports Club A v Mosta Horseshoe Bar A

  1. Diviżjoni

Gudja PO`s Bar B v Cospicua Rangers; Mosta Horseshoe Bar B v Bugibba Sun City A; St. Venera Red Square v Birzebbuga Cox Sports Club B; Floriana Ajax MCP B v Hamrun Education Bar B

  1. Diviżjoni

St. Paul’s Diamonds v Floriana Bocci Club; St.Paul’s Band Club v Senglea M. Conquest B; Mgarr The Hatch Sports Bar v Siggiewi St.Nicholas BC; Zurrieq Football Club v Floriana Ajax Munchies C; Mqabba St. Mary Band Club v Sliema Tipico St. Gregory BC; Bugibba Sun City Ladies v Hamrun Bayern Munich

TAZZA 5-SIDE – 1. RAWND MIL-FAZI TAL-GRUPPI

Grupp A: St. Paul’s Diamonds v Hamrun Education Bar A 0-5; Bugibba Sun City Ladies v Mosta Horseshoe Bar A 0-5; Mgarr The Hatch Sports Bar v St. Venera Red Square 0-5.

Grupp B: Gudja PO`s Bar A v Floriana Bocci Club 4-1; Senglea M. Conquest B v Birzebbuga Cox Sports Club A 0-5.

Grupp C: Cospicua Rangers v Senglea M. Conquest A 2-3; Floriana Ajax A v Gudja PO’s Bar B 5-0; Hamrun Bayern Munich v St.Paul’s Band Club 1-4.

Grupp D: Mosta Horseshoe Bar B v Zejtun Beland Bullseye 2-3; Floriana Ajax C v Kalkara St Joseph 0-5.

Regards,

Andre Zammit | Public Relations Officer | Malta Darts Association